Čertova krabička

Květa Pacovská kniha sochaDomů

Podobné téma:
ohen probuzení kniha druha
kniha Dobrovský Praha Anděl
Předcházíme poruchám učení Kniha
Knížka My Museři Kniha
Planetea osobní Kniha pro děti..
Kniha Encyklopedie hrůzy
Velká kniha Vaříme pro děti
Domácí zvířata kniha se zvuky ..
Rebo Zvuková Kniha Domácí zvíř..
Květa Pacovská kniha socha
dobrá kniha o preziti pro zenu
Externí:
kniha ostrov o spinalonga
noc patři slunci kniha
zapečený květák se šunkou a sý..
recept na květákové placičky v..
Hanel a Adámek Kniha o rybách
třídní kniha ke stazení
acton praha bubeneč sochařská
přežít v přírodě Kniha
nová kniha od Patrika Hartla
doba vaření květáku

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Červenohorské sedlo Apartmán Prodej

Pro inspiraci:
Pivnice u Poutníka Brno
Lázně Bohdaneč, pavilon Bílý
cz pinterest.com vzory k tetování
prevence zánětu močového měchýře po po..
vytvarne potřeby barvi vodou ředitelne..
Indiko Lenka Fojtíková
plavání pro miminka v Mostě
Exekuce na plat a bankovní účet
aktuální Zpravodajství Hasičského zách..
Rychlá Hrnková tvarohová bábovka kucha..
Hřeben na prodlouzene vlasy
jídelní lístek Restaurace na Prachandě..
recept na Rafaelo kuličky ze sušeného ..
Rady ptáka Loskutáka archiv
Milovice vstup do obory se zubry
Miloslav Švandrlík Neuvěřitelné příhod..
turistická mapa Mallorca online
Albert hypermarket akční leták na tent..
pornofilm Hroty šípu
Turecká lira online

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Kniha je socha. A Květa Pacovská zdolává umělecké kopečky — ČT...
Od začátku šedesátých let uspořádala desítky samostatných výstav doma i v zahraničí. Autorské knihy jí přinesly celosvětové uznání, včetně ceny Nejkrásnější kniha světa.Od začátku šedesátých let uspořádala desítky samostatných výstav doma i v zahraničí. Autorské knihy jí přinesly celosvětové uznání, včetně ceny Nejkrásnější kniha světa.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ct24.ceskatelevize.cz/kultura/1519430-kniha-j ..

Květa Pacovská: Matka představená výtvarného řádu | Hospodářské...
Velkou retrospektivní výstavu pořádá Galerie hl. m. Prahy malířce Květě Pacovské. Sedmaosmdesátiletá výtvarnice vystudovala malbu u Emila Filly a věnuje se jí společně s asamblážemi již od šedesátých let.Velkou retrospektivní výstavu pořádá Galerie hl. m. Prahy malířce Květě Pacovské. Sedmaosmdesátiletá výtvarnice vystudovala malbu u Emila Filly a věnuje se jí společně s asamblážemi již od šedesátých let.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

archiv.ihned.cz/c1-65202120-kveta-pacovska-gh ..

Květa Pacovská | Oblastní galerie Liberec - Muzeum evropského...
Mimořádný je i autorčin přístup k dětskému čtenáři – Květa Pacovská k němu přistupuje s úctou, jako k rovnocennému partnerovi, který v určitém smyslu může dospělého diváka mnohdy i předčit, ať už se jedná o schopnost bezprostředně přijímat...Mimořádný je i autorčin přístup k dětskému čtenáři – Květa Pacovská k němu přistupuje s úctou, jako k rovnocennému partnerovi, který v určitém smyslu může dospělého diváka mnohdy i předčit, ať už se jedná o schopnost bezprostředně přijímat...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ogl.cz/kveta-pacovska-casoprostor

TZ: Květa Pacovská - Artalk.cz
Soubor černobílých grafických listů se suchou jehlou, vyhraněným obsahem a vizuální jemností velmi konzistentní, vystavila autorka pouze jednou, a to společně s kovovými objekty a ilustracemi v pražském Hollaru v roce 1971.Soubor černobílých grafických listů se suchou jehlou, vyhraněným obsahem a vizuální jemností velmi konzistentní, vystavila autorka pouze jednou, a to společně s kovovými objekty a ilustracemi v pražském Hollaru v roce 1971.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

artalk.cz/2019/10/03/tz-kveta-pacovska-4

Květa Pacovská (1928)
Květa Pacovská se narodila 28. července 1928 v Praze do rodiny operního zpěváka a učitelky jazyků. Odmala ráda tvořila hezké věci a projevoval se její výtvarný talent. Za druhé světové války zahynul její tatínek a ona byla nucena opustit...Květa Pacovská se narodila 28. července 1928 v Praze do rodiny operního zpěváka a učitelky jazyků. Odmala ráda tvořila hezké věci a projevoval se její výtvarný talent. Za druhé světové války zahynul její tatínek a ona byla nucena opustit...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pametnaroda.cz/cs/pacovska-kveta-1928

Galerie hlavního města Prahy vystavuje Květu Pacovskou
Výstavu Květa Pacovská – Utíkejte na konec připravila Galerie hlavního města Prahy v Colloredo-Mansfeldském paláci. AutorkaVýstavu Květa Pacovská – Utíkejte na konec připravila Galerie hlavního města Prahy v Colloredo-Mansfeldském paláci. Autorka
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prazsky-zpravodaj.cz/kultura/vytvarne-umeni-p ..

Květa Pacovská bude uvedena do Síně slávy českého designu...
Ocenění za celoživotní přínos oboru jí udělí organizátoři cen Czech Grand Design, jejichž letošní laureáti budou vyhlášeni 24. března v Praze.Ocenění za celoživotní přínos oboru jí udělí organizátoři cen Czech Grand Design, jejichž letošní laureáti budou vyhlášeni 24. března v Praze.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

radio.cz/cz/rubrika/zpravy/kveta-pacovska-bud ..

GEN: Květa Pacovská pohledem Jiřího Datla Novotného — Česká...
Letošní jubilantka, světově proslulá česká výtvarnice, držitelka mnoha mezinárodních cen, včetně ocenění za nejkrásnější knihu světa (2002).Letošní jubilantka, světově proslulá česká výtvarnice, držitelka mnoha mezinárodních cen, včetně ocenění za nejkrásnější knihu světa (2002).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/porady/874586-gen/2023232345 ..

GHMP uvádí výstavu Květy Pacovské: Utíkejte na konec | Nová...
Na výstavě představujeme rané grafické listy, které vytvořila Květa Pacovská na počátku svého působení, mezi lety 1964–1971, a sochy-projekty ze 70. let.Na výstavě představujeme rané grafické listy, které vytvořila Květa Pacovská na počátku svého působení, mezi lety 1964–1971, a sochy-projekty ze 70. let.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vecerni-praha.cz/ghmp-uvadi-vystavu-kvety-pac ..

Obrázky v dětských knihách mají být hlavně krásné, říká...
V roce 1992 získala nejvýznamnější knižní cenu Hanse Christiana Andersena. Mezi dalšími oceněními její práce je například několik zlatých medailí z mezinárodního knižního veletrhu IBA v Lipsku, Nejkrásnější kniha Rakouska (1991) nebo...V roce 1992 získala nejvýznamnější knižní cenu Hanse Christiana Andersena. Mezi dalšími oceněními její práce je například několik zlatých medailí z mezinárodního knižního veletrhu IBA v Lipsku, Nejkrásnější kniha Rakouska (1991) nebo...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/kultura/vytvarne-umeni/kveta-pacovsk ..


Květa Pacovská bude uvedena do Síně slávy českého designu...
Ocenění za celoživotní přínos oboru jí udělí organizátoři cen Czech Grand Design, jejichž letošní laureáti budou vyhlášeni 24. března v Praze.Ocenění za celoživotní přínos oboru jí udělí organizátoři cen Czech Grand Design, jejichž letošní laureáti budou vyhlášeni 24. března v Praze.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

artalk.cz/2020/02/19/kveta-pacovska-bude-uved ..

Květa Pacovská - Idnes.cz
Malířka, sochařka a ilustrátorka Květa Pacovská (* 10. 6. 1928) po válce studovala na Umprum v ateliéru Emila Filly. Mezinárodního věhlasu dosáhla až po roce 1990, kdy v Německu vyšla její autorská kniha Eins, fünf, viele.Malířka, sochařka a ilustrátorka Květa Pacovská (* 10. 6. 1928) po válce studovala na Umprum v ateliéru Emila Filly. Mezinárodního věhlasu dosáhla až po roce 1990, kdy v Německu vyšla její autorská kniha Eins, fünf, viele.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/wiki/kultura/kveta-pacovska.K458457

Květa Pacovská buduje v tomhle světě radost — ČT24 — Česká...
Z její práce čiší hravost a optimismus. Květa Pacovská vytváří vizuální poezii z jednoduchých grafických znaků a barevných ploch, kterým dominuje radostná červená. Proslavila se hlavně svými autorskými knihami.Z její práce čiší hravost a optimismus. Květa Pacovská vytváří vizuální poezii z jednoduchých grafických znaků a barevných ploch, kterým dominuje radostná červená. Proslavila se hlavně svými autorskými knihami.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ct24.ceskatelevize.cz/kultura/1617032-kveta-p ..

Květa Pacovská / Utíkejte na konec – Květa Pacovská, Hana...
Přitom právě v této rané tvorbě jsou zformulována základní východiska, ze kterých celé mimořádné a mnohavrstevnaté dílo Květy Pacovské, zahrnující nejen autorské knihy a ilustrace, ale také obrazy, sochařské objekty a kresby, vychází.Přitom právě v této rané tvorbě jsou zformulována základní východiska, ze kterých celé mimořádné a mnohavrstevnaté dílo Květy Pacovské, zahrnující nejen autorské knihy a ilustrace, ale také obrazy, sochařské objekty a kresby, vychází.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bookstore.artmap.cz/cs/6095-kveta-pacovska-ut ..

Kniha: Květa Pacovská: Maximum Contrast | Knihy.ABZ.cz
Záměrem projektu bude poprvé přestavit domácímu publiku celou šíři její mimořádně soustředěné tvorby, nejen ilustrace a autorské knihy, ale také obrazy, sochařské objekty, grafiky, kresby, ilustrace, které měla možnost vidět veřejnost v...Záměrem projektu bude poprvé přestavit domácímu publiku celou šíři její mimořádně soustředěné tvorby, nejen ilustrace a autorské knihy, ale také obrazy, sochařské objekty, grafiky, kresby, ilustrace, které měla možnost vidět veřejnost v...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihy.abz.cz/prodej/kveta-pacovska-maximum-co ..

Tip na výstavu: Květa Pacovská: Utíkejte na konec - Proti šedi
Květa Pacovská Narozena 28. července 1928 v Praze. V roce 1951 absolvovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze (prof. Emil Filla). Její knihy byly publikovány česky, slovensky, německy, anglicky, japonsky, francouzsky, italsky...Květa Pacovská Narozena 28. července 1928 v Praze. V roce 1951 absolvovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze (prof. Emil Filla). Její knihy byly publikovány česky, slovensky, německy, anglicky, japonsky, francouzsky, italsky...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

protisedi.cz/tip-an-vystavu-kveta-pacovska-ut ..

Květa Pacovská (1928)
Květa Pacovská se narodila 28. července 1928 v Praze do rodiny operního zpěváka a učitelky jazyků. Odmala ráda tvořila hezké věci a projevoval se její výtvarný talent. Za druhé světové války zahynul její tatínek a ona byla nucena opustit...Květa Pacovská se narodila 28. července 1928 v Praze do rodiny operního zpěváka a učitelky jazyků. Odmala ráda tvořila hezké věci a projevoval se její výtvarný talent. Za druhé světové války zahynul její tatínek a ona byla nucena opustit...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pametnaroda.cz/cs/pacovska-kveta-20150629-0

Květa Pacovská je proslulá zejména experimentální knižní...
Minulý čtvrtek skončila v pražském Clam-Gallasově paláci výstava soutěže Grafika roku. Byl to už 12. ročník. Díky různosti vystavených exponátů si tam přišel na své každý bez rozdílu vzdělání, věku a dalších ukazatelů.Minulý čtvrtek skončila v pražském Clam-Gallasově paláci výstava soutěže Grafika roku. Byl to už 12. ročník. Díky různosti vystavených exponátů si tam přišel na své každý bez rozdílu vzdělání, věku a dalších ukazatelů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/kultura/literatura/kveta-pac ..

Kontrasty Květy Pacovské | Radio Prague International
V Městské knihovně v Praze byla zahájena výstava Maximum Contrast mnohostranné české výtvarnice Květy Pacovské. Autorka, kterou má většina z nás spojenu s knižními ilustracemi, na ní představuje klíčová díla své volné tvorby.V Městské knihovně v Praze byla zahájena výstava Maximum Contrast mnohostranné české výtvarnice Květy Pacovské. Autorka, kterou má většina z nás spojenu s knižními ilustracemi, na ní představuje klíčová díla své volné tvorby.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

radio.cz/cz/rubrika/kultura/kontrasty-kvety-p ..

Počet záznamů:19
Reklama:

Květa Pacovská kniha socha
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2021
cache: 0046:08:44