Čertova krabička

fnkv/implantované multifokální nitrooční čočkyDomů

Podobné téma:
nejlepsi kapky na snizeni nitr..
fnkv/implantované multifokální..
recept na salát s černé čočky
Externí:
nitrooční multifokální čočky
multifokální nitrooční čočka
pečený candát na dobromysli se..
zvyseny nitroocni tlak po oper..
recept z červené čočky salát
Salát z cukety a čočky belugy
měření nitroočního tlaku
satelitní konvertory multifoka..
Levné Barevné kontaktní čočky ..
jaký je vysoký nitrooční tlak ..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Pivnice u Poutníka Brno
Lázně Bohdaneč, pavilon Bílý
cz pinterest.com vzory k tetování
prevence zánětu močového měchýře po po..
vytvarne potřeby barvi vodou ředitelne..
Indiko Lenka Fojtíková
plavání pro miminka v Mostě
Exekuce na plat a bankovní účet
aktuální Zpravodajství Hasičského zách..
Rychlá Hrnková tvarohová bábovka kucha..
Hřeben na prodlouzene vlasy
jídelní lístek Restaurace na Prachandě..
recept na Rafaelo kuličky ze sušeného ..
Rady ptáka Loskutáka archiv
Milovice vstup do obory se zubry
Miloslav Švandrlík Neuvěřitelné příhod..
turistická mapa Mallorca online
Albert hypermarket akční leták na tent..
pornofilm Hroty šípu
Turecká lira online

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Multifokální čočky Praha
Mohou zvolit dvoje brýle nebo brýle bifokální nebo brýle multifokální (tzv. progresivní skla).Mohou zvolit dvoje brýle nebo brýle bifokální nebo brýle multifokální (tzv. progresivní skla).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

duovize.cz/operace-sedeho-zakalu/videni-bez-o ..

Druhy prémiových nitroočních čoček - Zrak.cz - péče o zrak...
Multifokální nitrooční čočka M-flex U multifokální nitrooční čočky se střídají části namířené do dálky a části pro vidění do blízka.Multifokální nitrooční čočka M-flex U multifokální nitrooční čočky se střídají části namířené do dálky a části pro vidění do blízka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zrak.videris.cz/ocni-onemocneni/katarakta/10- ..

Hybrid monovision | proLékaře.cz
Soubor tvořilo 33 pacientů s oboustrannou kataraktou, u kterých byla po provedené fakoemulzifikaci do oka dominantního implantována hydrofilní monofokální asférická nitrooční čočka Auroflex (Aurolab), do oka nedominantního hydrofilní...Soubor tvořilo 33 pacientů s oboustrannou kataraktou, u kterých byla po provedené fakoemulzifikaci do oka dominantního implantována hydrofilní monofokální asférická nitrooční čočka Auroflex (Aurolab), do oka nedominantního hydrofilní...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prolekare.cz/casopisy/ceska-slovenska-oftalmo ..

Trifokální torická nitrooční čočka - torická čočka - může být...
Multifokální a multifokální torické nitrooční čočky. Nitrooční umělá čočka určená k řešení vetchozrakosti (presbyopie). Zaostření na různé vzdálenosti je možné na základě speciálně upraveného tvaru čočky, který využívá.Multifokální a multifokální torické nitrooční čočky. Nitrooční umělá čočka určená k řešení vetchozrakosti (presbyopie). Zaostření na různé vzdálenosti je možné na základě speciálně upraveného tvaru čočky, který využívá.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

problemy-vecere.xyz/ceny-zakrok83l1605lxjmd

Klinické Výsledky Implantace DVOU TYPŮ Multifokální Rotačně...
Klinické Výsledky Implantace DVOU TYPŮ Multifokální Rotačně Asymetrické Nitrooční Čočky Souhrn Cíl: Cílem práce je vyhodnocení a porovnání klinických výsledků implantace dvou typů rotačně asymetrické multifokálníKlinické Výsledky Implantace DVOU TYPŮ Multifokální Rotačně Asymetrické Nitrooční Čočky Souhrn Cíl: Cílem práce je vyhodnocení a porovnání klinických výsledků implantace dvou typů rotačně asymetrické multifokální
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/115705101-Klinicke-vysledky-impl ..

Původní Práce
ních očí s implantovanou multifokální nitrooční čočkou se UDVA zlepšila z 0,30 ± 0,23 logMARních očí s implantovanou multifokální nitrooční čočkou se UDVA zlepšila z 0,30 ± 0,23 logMAR
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs-ophthalmology.cz/cs/journal/1/articles/12/ ..

Předběžný odborný program | 17. Mezinárodní kongres České...
Dlouhodobé výsledky po implantaci multifokální nitrooční čočky Liberty (Biflex M) (Medicontur) Němcová I. - PrahaDlouhodobé výsledky po implantaci multifokální nitrooční čočky Liberty (Biflex M) (Medicontur) Němcová I. - Praha
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pediatrie2019.bpp.cz/cs/predbezny-odborny-pro ..

Http://www.doktor-zdravi.cz/clanky/ridite-a-nemate-zrak-v-porad
kódem 01.02, a brýle a kontaktní čočky pod 01.06. Řada lidí však usedá za volant i přes to, že nemají zrak v pořádku a ohrožují tím nejen sebe, ale zejména další účastníky silničního provozu.kódem 01.02, a brýle a kontaktní čočky pod 01.06. Řada lidí však usedá za volant i přes to, že nemají zrak v pořádku a ohrožují tím nejen sebe, ale zejména další účastníky silničního provozu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

neovize.cz/data/media/doktor-zdravicznv.pdf

Metadata: Hybridní monovision
Knihovny pod jednou střechou. Využijte komfort a jednoduchost prohledávání fondů desítek českých knihoven současně. Využijte služeb knihoven, objednávejte, stahujte - kdykoliv a kdekoliv.Knihovny pod jednou střechou. Využijte komfort a jednoduchost prohledávání fondů desítek českých knihoven současně. Využijte služeb knihoven, objednávejte, stahujte - kdykoliv a kdekoliv.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihovny.cz/Record/bmc.982465/Details?referer=

Standard pro diagnostiku a léčbu: Katarakta dospělých - PDF...
1 Standard pro diagnostiku a léčbu: Katarakta dospělých Vypracoval autorský tým České společnosti refrakční ...1 Standard pro diagnostiku a léčbu: Katarakta dospělých Vypracoval autorský tým České společnosti refrakční ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/standard-pro-diagnostiku-a-lebu-kat ..


Virtiol – Simulace Kvality Vidění S Multifokálními A EDOF...
Čočky EDOF (v našem souboru WIOL-CF, Tecnis Symfony), teoreticky poskytují velmi dobré vidění na dálku a střed, horší vidění do blízka, ve srovnání s dalšími skupinami čoček by měly mít teoreticky nižší riziko vzniku negativních optických...Čočky EDOF (v našem souboru WIOL-CF, Tecnis Symfony), teoreticky poskytují velmi dobré vidění na dálku a střed, horší vidění do blízka, ve srovnání s dalšími skupinami čoček by měly mít teoreticky nižší riziko vzniku negativních optických...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prolekare.cz/casopisy/ceska-slovenska-oftalmo ..

Sekundární čočky - nová alternativa - Zrak.cz - péče o zrak...
Sekundární nitrooční čočky nabízejí bezpečnou a velmi účinnou možnost chirurgické léčby krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu presbyopie (vetchozrakosti).Sekundární nitrooční čočky nabízejí bezpečnou a velmi účinnou možnost chirurgické léčby krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu presbyopie (vetchozrakosti).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zrak.videris.cz/ocni-onemocneni/katarakta/42- ..

Zlepšení vidění po operaci katarakty - Zrak.cz - péče o zrak...
Přinese Vám všechny výhody klasických nitroočních multifokálních čoček, umožní Vám vidět perfektně do blízka i na dálku a dokonce potlačí rušivé efekty, jako jsou světelné odrazy nebo oslnění, které někdy multifokální čočky způsobují.Přinese Vám všechny výhody klasických nitroočních multifokálních čoček, umožní Vám vidět perfektně do blízka i na dálku a dokonce potlačí rušivé efekty, jako jsou světelné odrazy nebo oslnění, které někdy multifokální čočky způsobují.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zrak.videris.cz/ocni-onemocneni/katarakta/31- ..

Online poradna - Zrak.cz - péče o zrak, oční vady
Mám nové nitrooční čočky monofokální na dálku, na blízko musím mít brýle.Multifokální čočka mi nebyla doporučena protože levé oko mám tupozraké a nedělalo by to dobrotu.Mám nové nitrooční čočky monofokální na dálku, na blízko musím mít brýle.Multifokální čočka mi nebyla doporučena protože levé oko mám tupozraké a nedělalo by to dobrotu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zrak.videris.cz/online-poradna.html

Kataraktová Refrakční Škola Program - PDF Stažení zdarma
3 Úterý :00 09:30 Registrace účastníků 09:30 09:45 Slavnostní zahájení - Kuchynka, Studený 09:45 12:00 blok č. 1 - Základy operační techniky 09:45 10:15 Historie operace katarakty Mašek 10:15 10:30 Přehled operačních technik Studený 10:30...3 Úterý :00 09:30 Registrace účastníků 09:30 09:45 Slavnostní zahájení - Kuchynka, Studený 09:45 12:00 blok č. 1 - Základy operační techniky 09:45 10:15 Historie operace katarakty Mašek 10:15 10:30 Přehled operačních technik Studený 10:30...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/27181973-Kataraktova-refrakcni-s ..

Virtiol Simulace Kvality Vidění S Multifokálními A EDOF...
Průměrný věk dobrovolníků byl 71 ± 7 let (58 89 let). Vyšetření na artefakických očích jsme volili z důvodu vyloučení případné zbytkové akomodace.Průměrný věk dobrovolníků byl 71 ± 7 let (58 89 let). Vyšetření na artefakických očích jsme volili z důvodu vyloučení případné zbytkové akomodace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/149861223-Virtiol-simulace-kvali ..

Vliv mechanického čištění pouzdra čočky na rozvoj sekundární...
M/M mohou být po migraci do pouzdra čočky aktivovány se zatím netušenými schopnostmi přeměny. Snaha o odstranění LEC mechanickými, chemickými, osmotickými metodami tedy nemusí vést ke stoprocentní prevenci vzniku sekundární katarakty.M/M mohou být po migraci do pouzdra čočky aktivovány se zatím netušenými schopnostmi přeměny. Snaha o odstranění LEC mechanickými, chemickými, osmotickými metodami tedy nemusí vést ke stoprocentní prevenci vzniku sekundární katarakty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/108512559-Vliv-mechanickeho-cist ..

Glaukom a vrodená cataracta | uLékaře.cz
Chcem sa teda spýtať čo mám očakávať od tejto operácie vzhľadom na vnútroočný tlak. Naozaj mi to pomôže znížiť tlak v očiach, ak áno tak na koľko?Chcem sa teda spýtať čo mám očakávať od tejto operácie vzhľadom na vnútroočný tlak. Naozaj mi to pomôže znížiť tlak v očiach, ak áno tak na koľko?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/poradna-lekare/glaukom-a-vrodena-c ..

Zpráva pro JMK 2009.doc 2
Například na našem očním oddělení byla jako první v republice implantována superprémiová nitrooční čočka firmy Rayner u klienta s vysokou refrakční vadou a také jako první v republice jsme implantovali nejvyšší řadu torických čoček firmy...Například na našem očním oddělení byla jako první v republice implantována superprémiová nitrooční čočka firmy Rayner u klienta s vysokou refrakční vadou a také jako první v republice jsme implantovali nejvyšší řadu torických čoček firmy...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nemkyj.cz/file/1117/zprava_NK_09.pdf

Metro 5.10.2012
Metro je nejčtenější deník v Praze. Vychází v nákladu 350 tisíc výtisků denně. K dostání je v 50 největších českých a moravských městech. www.metro.cz a www.youtube.com/denikmetroczMetro je nejčtenější deník v Praze. Vychází v nákladu 350 tisíc výtisků denně. K dostání je v 50 největších českých a moravských městech. www.metro.cz a www.youtube.com/denikmetrocz
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

floowie.com/cs/cti/metro-0510-12/html

Multifokální brýle | objednejte si z pohodlí domova
Multifokální brýle | objednejte si z pohodlí domovaMultifokální brýle | objednejte si z pohodlí domova
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

optikdodomu.cz/67-multifokalni-bryle

Počet záznamů:21
Reklama:

fnkv/implantované multifokální nitrooční čočky
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0000:00:00