Čertova krabička

Elektronická podání EPODomů

Podobné téma:
epoxidové lité podlahy vnitřní
Kouzelné čtení Elektronická tu..
Elektronická podání EPO
Přepouštěcí ventil plynové kar..
nepobírám Úlevy na daní na děti
Externí:
video recept nalozeny zeli sal..
ukončení regisreace k dph a po..
nalepovací hodiny do obýváku
Krepové povlečení FAVI
žádost o výpis z Centrální dep..
Dotace na zateplení fasády pol..
albi elektronická vánoční a no..
líčí epoxidové pryskyřice
Hromadné podání doporučených d..
kouzelné čtení - elektronická ..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Výroba rozstřikovací rampy do Akvaria

Pro inspiraci:
očkování proti černému kašli v těhoten..
davivy dráždivý kašel v noci se sipani..
Šumava Srní Ubytování
recept na Dušené bílé zelí
lyžařské rukavice Dětské palčáky
průvodce měřením posuvným měřítkem
Školní pero pro
tetování motivy na záda pírka
Prodej sazenic bylinek
Nabídka práce Řidič sk. c + e Sušice
Ranč Horní Štěpánov
zdravé sušenky z ovesných vloček z jab..
Božské dorty od Markéty videa
Myšlenkové mapy Školení
běžecká trasa Čertův mlýn Martiňák Pus..
domácí Vůně do sušičky
Dámská treková kola Kellys
Meduňka a její použití,
Střední škola technická a ekonomická B..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Elektronická podání pro finanční správu - Daňový portál
Trvalé uložení (po přihlášení) je připravováno v budoucích verzích daňového portálu.Trvalé uložení (po přihlášení) je připravováno v budoucích verzích daňového portálu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adisspr.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_epo/epo2/uvo ..

Seznámení s funkcemi aplikace - Daňový portál
Elektronická podání umožňují subjektům nebo jiným osobám komunikovat s finančními úřady elektronicky, a to uznávanými technickými prostředky.Elektronická podání umožňují subjektům nebo jiným osobám komunikovat s finančními úřady elektronicky, a to uznávanými technickými prostředky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adisepo.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_epo/epo2/uvo ..

Daňový portál
Vývojáři uvedených SW se mohou přihlásit k odběru informačních zpráv týkajících se elektronického podání.Vývojáři uvedených SW se mohou přihlásit k odběru informačních zpráv týkajících se elektronického podání.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adisepo.mfcr.cz/adistc/adis

Načtení souboru - Daňový portál
Stránka načtení souboru umožňuje výběr souboru z adresáře pro načtení do aplikace. Všechna data, která jsou v aktuálním formuláři budou nahrazena daty ze souboru, ale zůstanou k dispozici jako rozpracovaná podání na obrazovce Přehled...Stránka načtení souboru umožňuje výběr souboru z adresáře pro načtení do aplikace. Všechna data, která jsou v aktuálním formuláři budou nahrazena daty ze souboru, ale zůstanou k dispozici jako rozpracovaná podání na obrazovce Přehled...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adisepo.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_epo/epo2/spo ..

Elektronická podání pro Finanční správu | Daňový portál | Daně...
K tomuto účelu slouží aplikace „Elektronická podání pro finanční správu“ (EPO).K tomuto účelu slouží aplikace „Elektronická podání pro finanční správu“ (EPO).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

financnisprava.cz/cs/dane-elektronicky/danovy ..

Elektronické podání (EPO) na daňovém portálu | Fakturoid
Kliknutím na Podat vpravo nahoře uskutečníte elektronické podání. Otevře se vám stránka, která vám nabídne uložit si různé soubory.Kliknutím na Podat vpravo nahoře uskutečníte elektronické podání. Otevře se vám stránka, která vám nabídne uložit si různé soubory.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fakturoid.cz/podpora/ucetnictvi/jak-na-elektr ..

Živnostenský rejstřík - Elektronické podání
Při odesílání elektronicky podepsaného podání vyžaduje web aplikace JRF instalaci Javy (verze 8). Instalaci Java je možné provést z URL https://www.java.com/en/download/. Příručku k web aplikaci JRF a další odkazy najdete níže v části ...Při odesílání elektronicky podepsaného podání vyžaduje web aplikace JRF instalaci Javy (verze 8). Instalaci Java je možné provést z URL https://www.java.com/en/download/. Příručku k web aplikaci JRF a další odkazy najdete níže v části ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rzp.cz/elpod.html

Elektronická podání - formuláře internetem
MRP-Manažer elektronických podání. Vyplňování, tisk a podání formulářů přes internet.MRP-Manažer elektronických podání. Vyplňování, tisk a podání formulářů přes internet.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mrp.cz/software/elpodani/main.asp

ČÚZK - Formuláře, elektronická podání
Elektronická podání umožňují komunikaci občanů s úřadem bez nutnosti doručování listiných podob dokumentů, značně tak urychlují komunikaci mezi veřejností a úřady v resortu a přináší rovněž snížování nákladů při stejné zátěži.Elektronická podání umožňují komunikaci občanů s úřadem bez nutnosti doručování listiných podob dokumentů, značně tak urychlují komunikaci mezi veřejností a úřady v resortu a přináší rovněž snížování nákladů při stejné zátěži.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cuzk.cz/Fornulare-a-elektronicka-podani

Elektronické podání (EPO) - Město Šlapanice
Od 1.10.2008 může podnikatelská veřejnost učinit podání vůči Živnostenskému úřadu (ŽÚ) elektronicky, prostřednictvím tzv. elektronického podání (EPO).Od 1.10.2008 může podnikatelská veřejnost učinit podání vůči Živnostenskému úřadu (ŽÚ) elektronicky, prostřednictvím tzv. elektronického podání (EPO).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slapanice.cz/elektronicke-podani-epo


Přehled formulářů pro finanční správu - Daňový portál
Rozpracovaná podání jsou uchovávána na serveru, aby bylo možné se k nim opakovaně vracet. Pokud však 30 minut nebudete s aplikací pracovat, budou tato rozpracovaná podání odstraněna.Rozpracovaná podání jsou uchovávána na serveru, aby bylo možné se k nim opakovaně vracet. Pokud však 30 minut nebudete s aplikací pracovat, budou tato rozpracovaná podání odstraněna.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adisepo.mfcr.cz/adistc/adis/idpr_epo/epo2/uvo ..

10x Elektronická podání pro finanční správu | Elektronická...
Finanční správa České Republiky je soustavou správních orgánů pro výkon daní. Na stránkách naleznete informace, které se vztahují k daním, daňové tiskopisy, předpisy a vyhlášky.Finanční správa České Republiky je soustavou správních orgánů pro výkon daní. Na stránkách naleznete informace, které se vztahují k daním, daňové tiskopisy, předpisy a vyhlášky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

epodpora.mfcr.cz/cs/seznam-okruhu/elektronick ..

ePodatelna
Aktualizace probíhá v souvislosti s realizací projektu Aktualizace interaktivních PDF formulářů elektronického podání pro insolvenční řízení.Aktualizace probíhá v souvislosti s realizací projektu Aktualizace interaktivních PDF formulářů elektronického podání pro insolvenční řízení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

epodatelna.justice.cz/ePodatelna/epo1200new/f ..

ePodatelna - VZP ČR
Elektronická adresa podatelny VZP ČR je zřízena za účelem možnosti přijímání a odesílání datových zpráv ve smyslu zákona č. 227/2000 Sb., o elektronickém podpisu a o změně některých zákonů, v platném znění, a vyhlášky č.Elektronická adresa podatelny VZP ČR je zřízena za účelem možnosti přijímání a odesílání datových zpráv ve smyslu zákona č. 227/2000 Sb., o elektronickém podpisu a o změně některých zákonů, v platném znění, a vyhlášky č.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vzp.cz/e-vzp/epodatelna

Elektronická podání z Money S3 | Money
Elektronická podání umožňují subjektům nebo jiným osobám komunikovat s orgány státní správy elektronicky. Návod na elektronická podání z Money S3 pro finanční správu ČR, ČSSZ, zdravotní pojišťovny a Intrastat Videonávody: Uložení...Elektronická podání umožňují subjektům nebo jiným osobám komunikovat s orgány státní správy elektronicky. Návod na elektronická podání z Money S3 pro finanční správu ČR, ČSSZ, zdravotní pojišťovny a Intrastat Videonávody: Uložení...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

money.cz/navod/elektronicka-podani-z-money-s3

Účetní programy - Články
Lze použít i pro přiznání k dani z příjmu FO i PO, vyúčtování daně z příjmu ze závislé činnosti a ostatní podání na FÚ.Lze použít i pro přiznání k dani z příjmu FO i PO, vyúčtování daně z příjmu ze závislé činnosti a ostatní podání na FÚ.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

programy-ucetni.cz/clanek/ucetni-program-elek ..

Elektronické podání, Praha 17
 Elektronické podání pro podnikatelskou veřejnost prostřednictvím aplikace JRF Elektronické podání pro podnikatelskou veřejnost prostřednictvím aplikace JRF
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

repy.cz/umc/zio/elektronicke-podani

Elektronické a analogové podání - Česká pošta
Podání podle zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů musí být podepsána zaručeným elektronickým podpisem.Podání podle zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů musí být podepsána zaručeným elektronickým podpisem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskaposta.cz/elektronicke-a-analogove-podani

Elektronická podání
Postupy pro elektronická podávání výkazů a tiskopisů z programu Pohoda - na Portál veřejné správy, do aplikace EPO, programu IDES a aplikace InstatOnline.Postupy pro elektronická podávání výkazů a tiskopisů z programu Pohoda - na Portál veřejné správy, do aplikace EPO, programu IDES a aplikace InstatOnline.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stormware.cz/podpora/faq/elektronicka-podani. ..

Elektronické podání - Město Přerov
Od 1.10.2008 může podnikatelská veřejnost učinit podání vůči živnostenskému úřadu elektronicky, prostřednictvím tzv. elektronického podání (EPO).Od 1.10.2008 může podnikatelská veřejnost učinit podání vůči živnostenskému úřadu elektronicky, prostřednictvím tzv. elektronického podání (EPO).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prerov.eu/cs/magistrat/zivnostenske-a-zemedel ..

Počet záznamů:20
Reklama:

Elektronická podání EPO
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0031:05:36