Čertova krabička

do jaké doby mohu vrátit zboží zakoupené v prodejněDomů

Podobné téma:
Rozbalené zboží se slevou šunk..
do jaké doby mohu vrátit zboží..
Prodejna s dětským zbožím
výpověd zaměstnance a Prodlouž..
kalkulačka odpisů ostatní dloh..
jaké jsou obchody v the prague..
Jaké křestní jméno dát dívce
vánoční ozdoby, družstvo uměl...
Externí:
chlapecká jména jaké frčí
TV seriál o dobytí jižního pól..
nemohu se přihlásit na email c..
objednatzbozi
fond pracovní doby a přestávky..
jaké stavy má dítě když vidí d..
Retro zboží
Jaké Léky užívat na bolesti ky..
jaké jsou práva otce na dítě p..
Reklamace zboží

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Červenohorské sedlo Apartmán Prodej
Rytmus versus Marpo Video
děložní čípek v těhotenství Délka

Pro inspiraci:
Tankárna Praha Řepy Makovského fotky
Bazárek pro děti Postýlky
papriky se zelím Nakládané
Sádrový obklady imitace kamene
dia recepty na vánoční cukroví
centrální registr oznámení veřejných f..
restaurace Rybářská bašta Hodonín
Ikea Šatní skříně s Posuvnými Dveřmi I..
dřezová baterie do Kuchyně OBI Zlín Zlín
Dormeo Prodejny Brno mopy
Divadlo Příbram program Duben
Renovace vany smaltem Praha
PF České pojišťovny klientsky portál p..
Mlýn u vodníka Slámy Háj ve Slezsku akce
Krkovice na gril pohlreich
vyrovnávací podlahova Přechodová lišta
Rozhledna Blatenský vrch otevírací doba
e mamut eu vánoční pohlednice ké Stažení
Azyl pro milence Pardubice Staré Hradi..
site:technet.idnes.cz televizní progra..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Časté dotazy | EMAT.cz
Zboží můžete vrátit v naší kamenné prodejně, případně zaslat na adresu: EMAT.cz – Světlana Štědrá, Nerudova 1243, 537 01 Chrudim.Zboží můžete vrátit v naší kamenné prodejně, případně zaslat na adresu: EMAT.cz – Světlana Štědrá, Nerudova 1243, 537 01 Chrudim.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

emat.cz/caste-dotazy

Reklamace zboží v zákonné lhůtě | sportisimo.cz
Na zboží zakoupené v našem e-shopu máte dle zákona záruční dobu 24 měsíců – pokud není na www.sportisimo.cz či v přiloženém záručním listě uvedeno jinak. Zákonná záruční doba Vám začíná běžet dne převzetí zboží a případně se prodlužuje o...Na zboží zakoupené v našem e-shopu máte dle zákona záruční dobu 24 měsíců – pokud není na www.sportisimo.cz či v přiloženém záručním listě uvedeno jinak. Zákonná záruční doba Vám začíná běžet dne převzetí zboží a případně se prodlužuje o...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sportisimo.cz/vymena-a-vraceni/reklamace-zbozi

Nejčastější dotazy | Baťa.cz
Veškerá obuv do 3 let věku dítěte nabízená v prodejnách Baťa je v plném soulasu se zněním vyhlášky č.84/2001 Sb., o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let.Veškerá obuv do 3 let věku dítěte nabízená v prodejnách Baťa je v plném soulasu se zněním vyhlášky č.84/2001 Sb., o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bata.cz/stranka/nejcastejsi-dotazy

Možnost vrátit zboží do 60 dnů | Alza.cz
...největší obchod s počítači a elektronikou!...největší obchod s počítači a elektronikou!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

m.alza.cz/prodlouzena-moznost-vraceni

Časté dotazy k výběru zboží, nákupu i vrácení | Bagalio.cz
Nakupování v e-shopu Bagalio je snadné. Všechny nejasnosti s vámi rádi vyřešíme, nejprve si však raději přečtěte odpovědi na nejčastější dotazy.Nakupování v e-shopu Bagalio je snadné. Všechny nejasnosti s vámi rádi vyřešíme, nejprve si však raději přečtěte odpovědi na nejčastější dotazy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bagalio.cz/caste-dotazy

Spotřebitelský průvodce – COI
Při nákupu zboží v kamenné prodejně i mimo ni (např. přes internet, po telefonu, na ulici) se nejčastěji řeší reklamace zboží.Při nákupu zboží v kamenné prodejně i mimo ni (např. přes internet, po telefonu, na ulici) se nejčastěji řeší reklamace zboží.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

coi.cz/pro-spotrebitele/spotrebitelsky-pruvodce

Pepco: Otázky a odpovědi
V průběhu 30 dní od zakoupení je možné vrátit nebo vyměnit nepoškozené zboží, které nenese známky používání. V případě zájmu stačí přinést nepoškozené zboží s etiketou a pokladní účtenkou do kterékoliv prodejny Pepco a my Vám vrátíme finance...V průběhu 30 dní od zakoupení je možné vrátit nebo vyměnit nepoškozené zboží, které nenese známky používání. V případě zájmu stačí přinést nepoškozené zboží s etiketou a pokladní účtenkou do kterékoliv prodejny Pepco a my Vám vrátíme finance...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pepco.cz/prodejny/otazky-a-odpovedi

Časté dotazy | Rossmann
Jak řešit reklamace? Jak komunikovat se společností Rossmann? Odpovíme na Vaše nejčastější dotazy.Jak řešit reklamace? Jak komunikovat se společností Rossmann? Odpovíme na Vaše nejčastější dotazy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rossmann.cz/caste-dotazy

Vrácení zboží | MALL.CZ
Pak máte možnost ho vrátit bez udání důvodů během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí. To platí samozřejmě i na výrobky, které jste si vyzvedli na prodejně.Pak máte možnost ho vrátit bez udání důvodů během zákonné 14denní lhůty od data jeho převzetí. To platí samozřejmě i na výrobky, které jste si vyzvedli na prodejně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mall.cz/vraceni-zbozi

Frequently Asked Questions
Dostupnost vybraného zboží v konkrétní kamenné prodejně můžete zjistit přes náš Vyhledávač prodejen, který najdete na stránce nahoře vpravo.Dostupnost vybraného zboží v konkrétní kamenné prodejně můžete zjistit přes náš Vyhledávač prodejen, který najdete na stránce nahoře vpravo.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

deichmann.com/CZ/cs/shop/content/faq.jsp


FAQ Section Page
Jestliže zboží vrátíte na kterékoli prodejně Humanic v České republice, je vrácení zboží zdarma. V ostatních případech platíte poštovné. ... read moreJestliže zboží vrátíte na kterékoli prodejně Humanic v České republice, je vrácení zboží zdarma. V ostatních případech platíte poštovné. ... read more
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

humanic.net/cz/faq/section/delivery

Vrácení zboží a reklamace | Patro.cz - přes 20 let s vámi
Internetový obchod Patro.cz - vše pod jednou střechou. Nakupujte elektroniku, počítače, notebooky, LCD televizory, kuchyňské potřeby, knihy, dárkové zboží a další zboží z několika stovek kategorií za výhodné ceny.Internetový obchod Patro.cz - vše pod jednou střechou. Nakupujte elektroniku, počítače, notebooky, LCD televizory, kuchyňské potřeby, knihy, dárkové zboží a další zboží z několika stovek kategorií za výhodné ceny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

patro.cz/reklamace

Vrácení zboží | Pracovní oděvy, pracovní obuv a sportovní obuv...
V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátV případě, že jste spotřebitel, máte dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrát
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

propom.cz/cz/page/3324/vraceni-zbozi.html

Časté otázky – nákup zboží v jiných zemích EU – Evropské...
Reklamace v Evropské unii: Jak dlouhá je záruční doba při nákupu jinde v EU? Jak dlouhá je lhůta pro vyřízení reklamace? Jaká jsou Vaše práva při nákupu zboží?Reklamace v Evropské unii: Jak dlouhá je záruční doba při nákupu jinde v EU? Jak dlouhá je lhůta pro vyřízení reklamace? Jaká jsou Vaše práva při nákupu zboží?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

evropskyspotrebitel.cz/nakupy-v-eu/caste-otaz ..

Vrácení a reklamace | Rebel Dog
Zboží zakoupené přes e-shop www.rebeldog.cz můžete vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů. Jedná se o Odstoupení od kupní smlouvy, která vzniká přijetím (akceptací) objednávky.Zboží zakoupené přes e-shop www.rebeldog.cz můžete vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů. Jedná se o Odstoupení od kupní smlouvy, která vzniká přijetím (akceptací) objednávky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rebeldog.cz/vraceni-a-reklamace

Časté dotazy zákazníků
Rychlý a diskrétní sexshop. Erotické pomůcky za skvělé ceny, velký výběr vibrátorů, sady pomůcek, erotické prádlo. 98% zákazníků spokojeno.Rychlý a diskrétní sexshop. Erotické pomůcky za skvělé ceny, velký výběr vibrátorů, sady pomůcek, erotické prádlo. 98% zákazníků spokojeno.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sexshopp.cz/caste-otazky

FAQ
Euroking.cz je internetový obchodní dům nejen s elektronikou,bílou technikou,LCD Plasma televizemi.Široký sortiment všeho druhu.Euroking.cz je internetový obchodní dům nejen s elektronikou,bílou technikou,LCD Plasma televizemi.Široký sortiment všeho druhu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

euroking.cz/faq

Mohu reklamovat zakoupené zboží? - poradna Odpovidat.cz
Chodíte reklamovat i levné zboží a jaké při tom používáte postupy. půjde reklamovat klávesnice politá kakaem jak přidat zboží do www.zbozi.cz Jak reklamovat turbo internet od Vodafonu Jak reklamovat hard disk z notebooku pokud má inter...Chodíte reklamovat i levné zboží a jaké při tom používáte postupy. půjde reklamovat klávesnice politá kakaem jak přidat zboží do www.zbozi.cz Jak reklamovat turbo internet od Vodafonu Jak reklamovat hard disk z notebooku pokud má inter...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

odpovidat.cz/poradna/mohu-reklamovat-zakoupen ..

Hornbach e-shop: Otázky k online vracení zboží a reklamaci
Zboží odevzdejte s fakturou přímo ve své prodejně Hornbach a my vám vrátíme veškeré peněžní prostředky včetně nákladů na dopravu ve výši, která odpovídá nejvýhodnějšímu typu dopravy, kterou nabízíme.Zboží odevzdejte s fakturou přímo ve své prodejně Hornbach a my vám vrátíme veškeré peněžní prostředky včetně nákladů na dopravu ve výši, která odpovídá nejvýhodnějšímu typu dopravy, kterou nabízíme.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hornbach.cz/cms/cs/cz/o_hornbachu/sluzby/nejc ..

Nápověda | ALBI eshop
Kouzelné čtení, dětské hry Kvído, krásné diáře, designové doplňky - e-shop plný radosti od AlbiKouzelné čtení, dětské hry Kvído, krásné diáře, designové doplňky - e-shop plný radosti od Albi
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eshop.albi.cz/napoveda

Počet záznamů:20
Reklama:

do jaké doby mohu vrátit zboží zakoupené v prodejně
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0028:27:38