Čertova krabička

délka archivace účetních dokladů daňové evidenceDomů

Podobné téma:
délka archivace účetních dokla..
totální endoprotéza kyčelního ..
správná délka Dětské lyže
náležitosti příjmového pokladn..
děložní čípek v těhotenství Dé..
Externí:
náležitosti daňového dokladu d..
Zaúčtování opravného daňového ..
faktura pdf - online generátor..
délka Představce na horském kole
náležitosti pokladních dokladů
Délka archivace účetních dokladů
danové přiznání z nemovitosti
daňového řízení
podání daňového přiznání 2018 ..
zižkovské divadlo járy cimrman..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
nízké kozačky Dámské Tamaris
taxi Praha odvoz vozu
specializovaný katalog poštovních znám..
co znamenaji červene a bile krvinky v ..
dřevěné krmítko pro ptáky z PET lahve
Nájem služebního bytu ná dobu určitou
Sprej na textil černý Karlovy Vary
Rodné číslo pro cizince ČSSZ
Roční předplatné Chvilka pro tebe
formulář informovaný souhlas rodičů na..
Díky letu motýlů text a akordy
Odvody sociálního a zdravotního pojišt..
záclony s motýlkem
zapečená bramborová kaše s kuřecím mas..
Dětské hračky bazárek Zlín
Nejlepší recept na Bezlepkový chléb
Pronájem vily chaty na Silvestra Praha
společenské Luxusní šaty na svatbu pro..
Suchý olej na tělo tetadrogerie
špalickovy výlety hrady a zamky

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Archivace a skartace účetních dokladů
Zajišťujeme služby archivace, skartace, evidence, skenování a likvidace dokumentů. Poskytujeme poradenství při zakládání, správě nebo likvidace archivů a spisoven. Prodáváme archivní krabice, spony, obaly a pomůcky.Zajišťujeme služby archivace, skartace, evidence, skenování a likvidace dokumentů. Poskytujeme poradenství při zakládání, správě nebo likvidace archivů a spisoven. Prodáváme archivní krabice, spony, obaly a pomůcky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

inkam.cz

Archivace dokladů podle zákonů | Apogeo
Délku uchování daňové evidence určuje zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů na dobu tří let od 1. ledna následujícího roku, kterého se daňová evidence týká.Délku uchování daňové evidence určuje zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů na dobu tří let od 1. ledna následujícího roku, kterého se daňová evidence týká.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

apogeo.cz/novinky/archivace-dokladu-podle-zak ..

Archivace dokladů | Paradox Blog
Stále častěji se objevují dotazy k délce doby archivace starých účetních a jiných dokladů. Pokusíme se najít odpověď. Platná legislativa, zejména: zákon č. 563/1991 Sb. o účetnictví (ZÚ) zákon č.Stále častěji se objevují dotazy k délce doby archivace starých účetních a jiných dokladů. Pokusíme se najít odpověď. Platná legislativa, zejména: zákon č. 563/1991 Sb. o účetnictví (ZÚ) zákon č.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

webparadox.cz/blog/archivace-dokladu

archivace dokladů - alena101 stránky
Za tuto dobu jsem nasbírala velké množství zkušeností a znalostí v oblasti vedení účetnictví a zpracování daní.Za tuto dobu jsem nasbírala velké množství zkušeností a znalostí v oblasti vedení účetnictví a zpracování daní.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

folprechtova.mypage.cz/rubriky/archivace-dokladu

Daňové doklady | otazkyodpovedi.cz
Otázky a odpovědi renomovaných autorů týkající se klíčového slova Daňové dokladyOtázky a odpovědi renomovaných autorů týkající se klíčového slova Daňové doklady
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

autor.otazkyaodpovedi.cz/cz/otazky/vecny-regi ..

Účetní a daňové doklady 2014 | Videolektor.cz
Webinář pro účetní, podnikatele a daňové poradce, ve kterém získáte komplexní přehled o účetních a daňových dokladech, jejich náležitostech, vytváření, provádění oprav apod. v podmínkách roku 2014.Webinář pro účetní, podnikatele a daňové poradce, ve kterém získáte komplexní přehled o účetních a daňových dokladech, jejich náležitostech, vytváření, provádění oprav apod. v podmínkách roku 2014.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

videolektor.cz/node/551

Skartace a likvidace dokumentů a datových nosičů Mladá Boleslav...
Na Firmy.cz najdete 16 firem v kategorii Skartace a likvidace dokumentů a datových nosičů v Mladé Boleslavi a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Aries DATA a.s., Domeček - odpady, s.r.o., Reisswolf likvidace dokumentů a dat, s.r...Na Firmy.cz najdete 16 firem v kategorii Skartace a likvidace dokumentů a datových nosičů v Mladé Boleslavi a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Aries DATA a.s., Domeček - odpady, s.r.o., Reisswolf likvidace dokumentů a dat, s.r...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

firmy.cz/Vse-pro-firmy/Sluzby-pro-firmy/Vse-p ..

Archivace účetních doklad | Money
Takzvané skartační lhůty jsou u většiny dokladů 5, 10 či 30 let a začínají začátkem roku, který následuje po vyřízení nebo uzavření dokladu.Takzvané skartační lhůty jsou u většiny dokladů 5, 10 či 30 let a začínají začátkem roku, který následuje po vyřízení nebo uzavření dokladu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

money.cz/novinky-a-tipy/slovnik/archivace-uce ..

Microsoft Word - Archivace ??Ä“etn??ch doklad?? 7.docx
4. Archivace dokumentů podle zákona o DPH Daňové doklady se uchovávají po dobu 10 let od konce zdaňovacího období, ve kterém se plnění uskutečnilo - viz § 35 odst. 2 zákona o DPH.4. Archivace dokumentů podle zákona o DPH Daňové doklady se uchovávají po dobu 10 let od konce zdaňovacího období, ve kterém se plnění uskutečnilo - viz § 35 odst. 2 zákona o DPH.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

arnetjb.cz/wp-content/uploads/2019/08/Archiva ..

Otázky a odpovědi | DAUC.cz
Odborné poradenství Otázky a odpovědi specialistů na daně, účetnictví, občanské právo, mzdy, pracovní právo, obchodní právo, neziskový sektor.Odborné poradenství Otázky a odpovědi specialistů na daně, účetnictví, občanské právo, mzdy, pracovní právo, obchodní právo, neziskový sektor.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dauc.cz/oao/177/?podle=ks


Účetní a mzdové poradenství - LeMiRoJ consulting a.s.
Vedení účetních knih (v případě účetnictví se jedná o deník, hlavní účetní knihu, deníky analytické evidence a knihy podrozvahových účtů)Vedení účetních knih (v případě účetnictví se jedná o deník, hlavní účetní knihu, deníky analytické evidence a knihy podrozvahových účtů)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lemiroj.cz/pl/sluzby/vedeni-ucetni-a-mzdove-a ..

Účetnictví a daně | Altaxo SE
Účetní doklady jsou průkazné účetní záznamy, se kterými účetní jednotka pracuje při účetních nebo hospodářských operacích.Účetní doklady jsou průkazné účetní záznamy, se kterými účetní jednotka pracuje při účetních nebo hospodářských operacích.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

altaxo.cz/provoz-firmy/ucetnictvi-a-dane

Účetnictví a odborné kurzy Brno
Nabízíme vedení daňové evidence (dříve jednoduchého účetnictví) a podvojného účetnictví, odborné a rekvalifikační kurzy z oblasti účetnictví a daní. Díky více než dvanáctileté praxi v oboru dokážu své kurzy vést tak, aby Vám jejich...Nabízíme vedení daňové evidence (dříve jednoduchého účetnictví) a podvojného účetnictví, odborné a rekvalifikační kurzy z oblasti účetnictví a daní. Díky více než dvanáctileté praxi v oboru dokážu své kurzy vést tak, aby Vám jejich...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mixservis.cz/fakturantky_kurz.asp

Samostatná účetní (H4517) | JenPráce.cz
SŠ/VŠ ideálně ekonomického směru, min. 3 – 4 roky praxe na účetní pozici; dobrá znalost účetní, daňové problematiky; orientace v daňových a účetních předpisech; znalost mezdSŠ/VŠ ideálně ekonomického směru, min. 3 – 4 roky praxe na účetní pozici; dobrá znalost účetní, daňové problematiky; orientace v daňových a účetních předpisech; znalost mezd
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jenprace.cz/nabidka/qwi854/samostatna-ucetni- ..

Samostatná účetní (H4378) - Královéhradecký kraj - Personal...
 Hledáte nabídku práce Samostatná účetní (H4378) - Královéhradecký kraj - Personal Consult s.r.o. ? Podívejte se na Jobdnes.cz - nabízíme pracovní… Hledáte nabídku práce Samostatná účetní (H4378) - Královéhradecký kraj - Personal Consult s.r.o. ? Podívejte se na Jobdnes.cz - nabízíme pracovní…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jobdnes.cz/detail/samostatna-ucetni-h4378-5b1 ..

Produkty - ZlatéStránky.cz
silniční dani Nabídka služeb Specializujeme se zejména na: Chrudim Chrudim III Praha Krč Praha 4 Chrudim Chrudim IIIúčetnictví pro podnikatele • vedení daňové evidence pro podnikatele • zpracování daňových přiznání k daniz příjmů fyzických...silniční dani Nabídka služeb Specializujeme se zejména na: Chrudim Chrudim III Praha Krč Praha 4 Chrudim Chrudim IIIúčetnictví pro podnikatele • vedení daňové evidence pro podnikatele • zpracování daňových přiznání k daniz příjmů fyzických...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zlatestranky.cz/produkty/hledani/silni%C4%8Dn ..

informační občasník
Vážení klienti,  v tomto čísle Informačního občasníku připomeneme pravidla úschovy účetních záznamů a sankce za jejich nedodržení.Vážení klienti, v tomto čísle Informačního občasníku připomeneme pravidla úschovy účetních záznamů a sankce za jejich nedodržení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

taxvision.cz/admin/getdocument.php?id=310

Archivace, Skartace | Účetnictví Praha, Brno
Informace – archivace + skartace daňových dokladů Délku uchování daňové evidence určuje zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů na dobu tří let od…Informace – archivace + skartace daňových dokladů Délku uchování daňové evidence určuje zákon č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů na dobu tří let od…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uctodaneunas.cz/archivace-skartace

Archivace Dokladů Vztahujících SE K Oblasti Mzdové A Personální...
Vzhledem k tomu, že archivaci těchto dokladů řeší několik zákonů, pokusili jsme se pro Vás udělat ucelený přehled délky archivace a dokladů, které je třeba pro případnou kontrolu archivovat.Vzhledem k tomu, že archivaci těchto dokladů řeší několik zákonů, pokusili jsme se pro Vás udělat ucelený přehled délky archivace a dokladů, které je třeba pro případnou kontrolu archivovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

demonia.cz/cs2010/1110n/3.htm

Průvodce podnikáním: Daňová evidence - Jak podnikat...
Daňovou evidencí se rozumí evidence majetku a závazků a příjmů a výdajů. Daňovou evidenci vedou všechny fyzické osoby, které nejsou účetní jednotkou,…Daňovou evidencí se rozumí evidence majetku a závazků a příjmů a výdajů. Daňovou evidenci vedou všechny fyzické osoby, které nejsou účetní jednotkou,…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

podnikatel.cz/pruvodce/jak-podnikat/danova-ev ..

Archivace účetních dokladů | Bezpečně a spolehlivě pro Vás
Archivace účetních dokladů | Bezpečně a spolehlivě pro VásArchivace účetních dokladů | Bezpečně a spolehlivě pro Vás
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

reisswolf.cz/archivace

Počet záznamů:21
Reklama:

délka archivace účetních dokladů daňové evidence
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80