Čertova krabička

Český strakatý pes krátkosrstý štěňataDomů

Podobné téma:
nákladní přívěs praktik český ..
Wohnout Svaz českých bohémů te..
Domov pro seniory Pohoda Český..
kde koupit v českých budějovic..
Vyhlídkové lety balónem Český ..
Český strakatý pes krátkosrstý..
česko německý Německo český sl..
učebni obor Automechanik Střed..
Externí:
synonymický slovník online český
kdy očkovat štěňata
Krajská hygienická stanice pro..
Český
český Klub turistů Hradec Král..
český film Sluníčko na na houp..
mrtvý muž hráz rybníka jihočes..
Slovenský čuvač štěňata prodej..
mariah carey - without you tex..
německo český a česko německý ..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Červenohorské sedlo Apartmán Prodej
karetní hry zdarma Golden Solitaire S..
Svědění pokožky na hlavě po barvení

Pro inspiraci:
e cigareta v Plzni
samolepící Přechodová podlahová lišta ..
Rybářství Hodonín Dolní Benešov
Diktát na malá a velká písmena
návrh vyhlášení památkové zóny Praha
recept na pečenáče z žampionů
Diana Kobzanová chybí mi v Kanadě Práce
Electronic star Rajhrad
červený kříž Předporodní kurz České Bu..
Logopedie priklady výuky výslovnosti r
Red Bull energetický nápoj bez cukru
Britská krátkosrstá kočka Chovné stanice
pohádka Lotrando a Zubejda
Rytmus versus Marpo Video
vyměna palivového filtru auta kia rio ..
sklokeramické varné kulaté desky bauma..
děložní čípek v těhotenství Délka
menstruace v 10 letech
přílišné pocení
Motání hlavy únava

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Český strakatý pes – Wikipedie
Český strakatý pes (anglicky: Bohemian Spotted Dog) nebo dříve Horákův laboratorní pes označovaný běžně jako strakáč, je středně velké, společenské plemeno psa, pocházející z České republiky.Český strakatý pes (anglicky: Bohemian Spotted Dog) nebo dříve Horákův laboratorní pes označovaný běžně jako strakáč, je středně velké, společenské plemeno psa, pocházející z České republiky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesk%C3%BD_strakat ..

Český strakatý pes - prodej štěňat
APA je ve 4 týdnech věku největší z vrhu (2, 15kg). Oba rodiče(Cameron ze Zlatého Lankastru+Brix z Luční ulice) s DKK 0/0. Strakáči jsou partáci.APA je ve 4 týdnech věku největší z vrhu (2, 15kg). Oba rodiče(Cameron ze Zlatého Lankastru+Brix z Luční ulice) s DKK 0/0. Strakáči jsou partáci.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zvirata.inzercebazar.cz/inzerat/228626-cesky- ..

Český strakatý pes
Dodnes se však řadí k plemenům velmi málo početným.Dodnes se však řadí k plemenům velmi málo početným.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pejskar.cz/cesky-strakaty-pes-118

Český strakatý pes - Vše o plemeni
Plemeno Český strakatý pes a jaká je jeho povaha. Jak o něj pečovat. Popis a historie plemene, galerie fotek, zkušenosti páničků a inzerce.Plemeno Český strakatý pes a jaká je jeho povaha. Jak o něj pečovat. Popis a historie plemene, galerie fotek, zkušenosti páničků a inzerce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hellosandy.cz/cesky-strakaty-pes

Štěňata :: Český strakatý pes Arvika
Tři kluci jsou dlouhosrstí a jeden krátkosrstý. Abarth, krátkosrstý kluk - třetí v pořadí při porodu, ale první u mističky, průbojný bojovník, největší z kluků Alfons, dlouhosrstý kluk č. 1 - všude první, náš průzkumník Arvik (Axis...Tři kluci jsou dlouhosrstí a jeden krátkosrstý. Abarth, krátkosrstý kluk - třetí v pořadí při porodu, ale první u mističky, průbojný bojovník, největší z kluků Alfons, dlouhosrstý kluk č. 1 - všude první, náš průzkumník Arvik (Axis...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cesky-strakaty-pes-arvika.webnode.cz/stenata

Český strakatý pes : Pesweb
Pan Horák uskutečnil i pokusné křížení s dalšími plemeny - ovčákem, bulteriérem, pointrem. Potomci těchto křížení však do dalšího chovu nezasáhli.Pan Horák uskutečnil i pokusné křížení s dalšími plemeny - ovčákem, bulteriérem, pointrem. Potomci těchto křížení však do dalšího chovu nezasáhli.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pesweb.cz/cz/cesky-strakaty-pes

Český strakatý pes | Thurn Taxis
Název plemene: Český strakatý pes Země původu: Česká Republika Datum publikace platného původního standardu: 1.1.1994 (František Horák) Číslo standardu: české národní plemeno neuznané FCI; plemennou knihu vede ČMKU, Česká RepublikaNázev plemene: Český strakatý pes Země původu: Česká Republika Datum publikace platného původního standardu: 1.1.1994 (František Horák) Číslo standardu: české národní plemeno neuznané FCI; plemennou knihu vede ČMKU, Česká Republika
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

itaxis.cz/cesky-strakaty-pes

Český strakatý pes | iFauna.cz
Český strakatý pes je naše zajímavé a zatím málo rozšířené národní, mezinárodně doposud neuznané, plemeno. Svou výškou mezi 40 a 50 cm v kohoutku, n...Český strakatý pes je naše zajímavé a zatím málo rozšířené národní, mezinárodně doposud neuznané, plemeno. Svou výškou mezi 40 a 50 cm v kohoutku, n...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ifauna.cz/psi/clanky/r/detail/705/cesky-strak ..

Český strakatý pes - Český strakatý pes - O vzniku plemene
Český strakatý pes - původním názvem Horákův laboratorní pes - byl vyšlechtěn v 50. letech 20. století pro potřeby Fyziologického ústavu Československé akademie věd v Praze.Český strakatý pes - původním názvem Horákův laboratorní pes - byl vyšlechtěn v 50. letech 20. století pro potřeby Fyziologického ústavu Československé akademie věd v Praze.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

strakacpluto.estranky.cz/clanky/cesky-strakat ..

Český strakatý pes - Psí inzerce, inzerce psů
Český strakatý pes - inzerce psů, štěňata, pravidelně aktualizovaná psí inzerce.Český strakatý pes - inzerce psů, štěňata, pravidelně aktualizovaná psí inzerce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

psi-inzerce.cz/cesky-strakaty-pes


Český strakatý pes | Hello Sandy
Eliška, 6letá kříženka čuvače a pyrenejského horského psa. Elinka je elegantní bílá kráska, její oči jsou ale plné bolesti, strachu a nejistoty.Eliška, 6letá kříženka čuvače a pyrenejského horského psa. Elinka je elegantní bílá kráska, její oči jsou ale plné bolesti, strachu a nejistoty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hellosandy.cz/inzerce/cesky-strakaty-pes-518895

Český strakatý pes - Krmeni.cz
Plemennou knihu vede ČMKU. Český strakatý pes byl vyšlechtěn v 50. letech 20. století Františkem Horákem pro laboratorní účely.Plemennou knihu vede ČMKU. Český strakatý pes byl vyšlechtěn v 50. letech 20. století Františkem Horákem pro laboratorní účely.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

krmeni.cz/cesky-strakaty-pes-99806

Český strakatý pes je takový tvárný a bezúdržbový voříšek...
Český strakatý pes byl vyšlechtěn pro ryze laboratorní účely v 50. letech 20. století. Původně se nazýval Horákův laboratorní pes podle kynologa Františka Horáka.Český strakatý pes byl vyšlechtěn pro ryze laboratorní účely v 50. letech 20. století. Původně se nazýval Horákův laboratorní pes podle kynologa Františka Horáka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/hobby/mazlicci/cesky-strakaty-pes-je ..

Český strakatý pes | Labet.cz
Český strakatý pes,Misky,Obojky,Pelechy,VodítkaČeský strakatý pes,Misky,Obojky,Pelechy,Vodítka
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

labet.cz/cesky-strakaty-pes-cx1009764

Strakatý jezevčík krátkosrstý, prodám, na prodej
Jezevčík hladkosrstý strakatá štěňata - tygr s PP.Volný jeden pes černý tygr a jedna fena čokoládový tygr., prodám, na prodejJezevčík hladkosrstý strakatá štěňata - tygr s PP.Volný jeden pes černý tygr a jedna fena čokoládový tygr., prodám, na prodej
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zvirata.biginzerce.cz/psi-inzerce/strakaty-je ..

Český strakatý pes | iFauna.cz
Český strakatý pes není výsledkem křížení několika plemen, a tedy ani nemá nic společného s bíglem, jak se mnozí domnívají. Bígl byl také psem „labora...Český strakatý pes není výsledkem křížení několika plemen, a tedy ani nemá nic společného s bíglem, jak se mnozí domnívají. Bígl byl také psem „labora...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ifauna.cz/psi/clanky/r/detail/6121/cesky-stra ..

Ohaři - psi a štěňata - inzerce psů, štěňata ohařů...
Ohaři - Arrayinzerce. 148 inzerátů na této stránce: Český fousek. Český fousek. Přepravní box pro psy. Daruji fenku. špringršpaněl ke krytí. Hodný pes do dobrých rukou. nabízim šteňatka Irský setr s PP.Ohaři - Arrayinzerce. 148 inzerátů na této stránce: Český fousek. Český fousek. Přepravní box pro psy. Daruji fenku. špringršpaněl ke krytí. Hodný pes do dobrých rukou. nabízim šteňatka Irský setr s PP.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zvirata.hyperinzerce.cz/ohari

Český strakatý pes - Atlas psů | iFauna.cz
„Strakáč“ je středně velký tříbarevný pes na první pohled připomínající spíše voříška. Má vyváženou, spíše lehčí konstituci mírně obdélníkového tělesn...„Strakáč“ je středně velký tříbarevný pes na první pohled připomínající spíše voříška. Má vyváženou, spíše lehčí konstituci mírně obdélníkového tělesn...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ifauna.cz/psi/atlas/cesky-strakaty-pes

Český strakatý pes :: Dagovy stránky
Číslo standardu: české národní plemeno neuznané FCI; plemennou knihu vede ČMKU, Česká Republika Název plemene: Český strakatý pes Země původu: Česká Republika Datum publikace platného původního standardu: 1.1.1994 (František Horák) Použití:...Číslo standardu: české národní plemeno neuznané FCI; plemennou knihu vede ČMKU, Česká Republika Název plemene: Český strakatý pes Země původu: Česká Republika Datum publikace platného původního standardu: 1.1.1994 (František Horák) Použití:...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dagovystranky.webnode.cz/cesky-strakaty-pes

Český strakatý pes | Labet.cz
V této sekci jsme pro Vás vybrali doporučení na pelíšky pro středně velká plemena psů. Najdete zde pelíšky například pro jezevčíky, kokry, bulteriéry, bígly, čau-čau, kolie, sheltie, samojedy, ale i další.V této sekci jsme pro Vás vybrali doporučení na pelíšky pro středně velká plemena psů. Najdete zde pelíšky například pro jezevčíky, kokry, bulteriéry, bígly, čau-čau, kolie, sheltie, samojedy, ale i další.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

labet.cz/cesky-strakaty-pes-cx1009770

Český strakatý pes
Český strakatý pesČeský strakatý pes
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

caskrmeni.cz

Počet záznamů:21
Reklama:

Český strakatý pes krátkosrstý štěňata
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0014:11:16